S330J33SL0R63L7R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S330J33SL0R63L7R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL
Duomenų lapai: S330J33SL0R63L7R.pdf
  • Pranešimas
S330J33SL0R63L7R specifikacijos
Dalies numeris S330J33SL0R63L7R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 509934 pcs Duomenų lapas S330J33SL0R63L7R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV)
Tolerancija 33pF Storis (maks.) SL
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija S RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas S330J33SL0R63L7R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 33pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 33PF 3KV SL RADIAL