S103M84Z5UR8TL0R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: S103M84Z5UR8TL0R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL
Duomenų lapai: S103M84Z5UR8TL0R.pdf
  • Pranešimas
S103M84Z5UR8TL0R specifikacijos
Dalies numeris S103M84Z5UR8TL0R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 285665 pcs Duomenų lapas S103M84Z5UR8TL0R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV)
Tolerancija 10000pF Storis (maks.) Z5U
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys -
Serija S RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas S103M84Z5UR8TL0R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 10000pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Z5U Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 10000PF 3KV Z5U RADIAL