PR02FS0203308KR500
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PR02FS0203308KR500
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas RES 3.3 OHM 10% 2W AXIAL
Duomenų lapai: PR02FS0203308KR500.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
PR02FS0203308KR500 specifikacijos
Dalies numeris PR02FS0203308KR500 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas RES 3.3 OHM 10% 2W AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 917338 pcs Duomenų lapas PR02FS0203308KR500.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 2W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±250ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.154" Dia x 0.394" L (3.90mm x 10.00mm) Serija PR02-FS
RoHS statusas Digi-Reel® Polarizacija Axial
Kiti vardai BC3348DKR Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas PR02FS0203308KR500 Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety FIFO 2
Išplėstas aprašymas 3.3 Ohm ±10% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Fusible, Pulse Withstanding, Safety Metal Film ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas RES 3.3 OHM 10% 2W AXIAL Dengimas, būsto tipas Metal Film
Juostos plotis 3.3
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PR02FS0203308KR500
PR02FS0203308KR500
Gamintojai: Electro-Films (EFI) / Vishay
apibūdinimas: RES 3.3 OHM 10% 2W AXIAL
Sandelyje: 1368273 pcs
parsisiųsti: PR02FS0203308KR500.pdf
RFQ
PR02FS0203309KR500
PR02FS0203309KR500
Gamintojai: Vishay BC Components
Sandelyje: 962763 pcs
parsisiųsti: PR02FS0203309KR500.pdf
RFQ
apibūdinimas: RES 39 OHM 10% 2W AXIAL