PAC500003009FAC000
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
PAC500003009FAC000 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PAC500003009FAC000
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas RES 30 OHM 5W 1% AXIAL
Duomenų lapai: PAC500003009FAC000.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
PAC500003009FAC000 specifikacijos
Dalies numeris PAC500003009FAC000 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas RES 30 OHM 5W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 66728 pcs Duomenų lapas PAC500003009FAC000.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 5W
Įtampa - suskirstymas Axial Storis (maks.) ±100ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.295" Dia x 1.024" L (7.50mm x 26.00mm) Serija PAC