MKP386M412200JT7
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MKP386M412200JT7 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP386M412200JT7
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.12UF 5% 2KVDC SCREW
Duomenų lapai: 1.MKP386M412200JT7.pdf2.MKP386M412200JT7.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
55 pcs
  • Pranešimas
MKP386M412200JT7 specifikacijos
Dalies numeris MKP386M412200JT7 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 5% 2KVDC SCREW "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8145 pcs Duomenų lapas 1.MKP386M412200JT7.pdf2.MKP386M412200JT7.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 700V Tolerancija 0.12µF
Nutraukimas Screw Terminals Paviršiaus kalno žemės dydis 0.433" (11.00mm)
Dydis / Matmenys 1.319" L x 0.866" W (33.50mm x 22.00mm) Serija MKP386M
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Snubber
Polarizacija Rectangular Box Kiti vardai 386M412200JT7
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Gamintojo kodas MKP386M412200JT7 Lifetime @ Temp. 9 mOhm
Aukštis - sėdi (maks.) 1.201" (30.50mm) funkcijos Low ESR
Išplėstas aprašymas 0.12µF ±5% Film Capacitor 700V 2000V (2kV) Polypropylene (PP), Metallized Rectangular Box ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Dielektrinis diametras Polypropylene (PP), Metallized apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 5% 2KVDC SCREW
Dabartinis - nuotėkis 2000V (2kV)