MKP385512160JPI4T0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP385512160JPI4T0
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL
standartinė kaina (JAV doleriais)
63 pcs
  • Pranešimas
MKP385512160JPI4T0 specifikacijos
Dalies numeris MKP385512160JPI4T0 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 550V Tolerancija 1.2µF
Nutraukimas PC Pins Paviršiaus kalno žemės dydis 1.476" (37.50mm)
Dydis / Matmenys 1.654" L x 1.181" W (42.00mm x 30.00mm) Serija MKP385
Polarizacija Radial Kiti vardai 385512160JPI4T0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Gamintojo kodas MKP385512160JPI4T0 Lifetime @ Temp. -
Aukštis - sėdi (maks.) 1.772" (45.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 1.2µF ±5% Film Capacitor 550V 1600V (1.6kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Dielektrinis diametras Polypropylene (PP), Metallized apibūdinimas CAP FILM 1.2UF 5% 1.6KVDC RADIAL
Dabartinis - nuotėkis 1600V (1.6kV)