MKP385362025JC02G0
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP385362025JC02G0
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD
  • Pranešimas
MKP385362025JC02G0 specifikacijos
Dalies numeris MKP385362025JC02G0 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Įtampos įvertinimas - DC 160V Tolerancija 0.062µF
Nutraukimas PC Pins Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm)
Dydis / Matmenys 0.394" L x 0.157" W (10.00mm x 4.00mm) Serija MKP385
Polarizacija Radial Kiti vardai 385362025JC02G0
Darbinė temperatūra -55°C ~ 110°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas MKP385362025JC02G0
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.354" (9.00mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.062µF ±5% Film Capacitor 160V 250V Polypropylene (PP), Metallized Radial
apibūdinimas CAP FILM 0.062UF 5% 250VDC RAD Dabartinis - nuotėkis 250V