MKP1837310011
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MKP1837310011
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
Duomenų lapai: 1.MKP1837310011.pdf2.MKP1837310011.pdf
  • Pranešimas
MKP1837310011 specifikacijos
Dalies numeris MKP1837310011 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 86345 pcs Duomenų lapas 1.MKP1837310011.pdf2.MKP1837310011.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 100V Tolerancija 10000pF
Nutraukimas PC Pins Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm)
Dydis / Matmenys 0.295" L x 0.217" W (7.50mm x 5.50mm) Serija MKP1837
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis High Frequency, Switching
Polarizacija Radial Kiti vardai 1837310011
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo kodas MKP1837310011 Lifetime @ Temp. -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.276" (7.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 10000pF ±1% Film Capacitor 100V 160V Polypropylene (PP), Metallized Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1%
Dielektrinis diametras Polypropylene (PP), Metallized apibūdinimas CAP FILM 10000PF 1% 160VDC RAD
Dabartinis - nuotėkis 160V