MBB02070C8061FCT00
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
MBB02070C8061FCT00 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBB02070C8061FCT00
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL
Duomenų lapai: MBB02070C8061FCT00.pdf
  • Pranešimas
MBB02070C8061FCT00 specifikacijos
Dalies numeris MBB02070C8061FCT00 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2054210 pcs Duomenų lapas MBB02070C8061FCT00.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - darbo 0.6W
Įtampa - suskirstymas - Storis (maks.) ±50ppm/°C
Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm) Serija MBB/SMA 0207 - Professional
RoHS statusas Tape & Box (TB) Polarizacija Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks Gamintojo kodas MBB02070C8061FCT00
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Automotive AEC-Q200
FIFO 2 Išplėstas aprašymas 8.06k Ohm ±1% 0.6W Through Hole Resistor Axial Automotive AEC-Q200 Thin Film
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±1% apibūdinimas RES 8.06K OHM 0.6W 1% AXIAL