MAL215050471E3
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAL215050471E3
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Duomenų lapai: MAL215050471E3.pdf
  • Pranešimas
MAL215050471E3 specifikacijos
Dalies numeris MAL215050471E3 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 110990 pcs Duomenų lapas MAL215050471E3.pdf
Tolerancija 470µF Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm)
Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm) Serija Automotive, AEC-Q200, 150 RMI
RoHS statusas Bulk Srauto srovė - žemas dažnis Automotive
Ripple Current Polar Polarizacija Radial, Can
Pikis - jungtis 35V Paketas / dėžutė -
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Kondensatorių skaičius 767mA @ 100Hz
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Gamintojo kodas MAL215050471E3
Lifetime @ Temp. - Varža 49 mOhm
Aukštis - sėdi (maks.) 0.866" (22.00mm) Išplėstas aprašymas 470µF 35V Aluminum Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20% apibūdinimas CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL
Programos 6000 Hrs @ 105°C