K684Z20Y5VF53L2
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K684Z20Y5VF53L2 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K684Z20Y5VF53L2
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL
Duomenų lapai: 1.K684Z20Y5VF53L2.pdf2.K684Z20Y5VF53L2.pdf
  • Pranešimas
K684Z20Y5VF53L2 specifikacijos
Dalies numeris K684Z20Y5VF53L2 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1074894 pcs Duomenų lapas 1.K684Z20Y5VF53L2.pdf2.K684Z20Y5VF53L2.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.68µF Storis (maks.) Y5V (F)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.098" (2.50mm) Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija Mono-Kap™ K RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas K684Z20Y5VF53L2
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.062" (1.58mm)
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 0.68µF -20%, +80% 50V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -20%, +80%
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V Y5V RADIAL