K684K20X7RF53H5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K684K20X7RF53H5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K684K20X7RF53H5
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL
Duomenų lapai: 1.K684K20X7RF53H5.pdf2.K684K20X7RF53H5.pdf
  • Pranešimas
K684K20X7RF53H5 specifikacijos
Dalies numeris K684K20X7RF53H5 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 174181 pcs Duomenų lapas 1.K684K20X7RF53H5.pdf2.K684K20X7RF53H5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.68µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija Mono-Kap™ K RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas K684K20X7RF53H5
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm)
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads
Išplėstas aprašymas 0.68µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 0.68UF 50V X7R RADIAL