K102K20C0GK5TH5
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
K102K20C0GK5TH5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: K102K20C0GK5TH5
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD
Duomenų lapai: 1.K102K20C0GK5TH5.pdf2.K102K20C0GK5TH5.pdf
  • Pranešimas
K102K20C0GK5TH5 specifikacijos
Dalies numeris K102K20C0GK5TH5 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 259433 pcs Duomenų lapas 1.K102K20C0GK5TH5.pdf2.K102K20C0GK5TH5.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 200V
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Serija Mono-Kap™ K RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas K102K20C0GK5TH5
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.100" (2.54mm)
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads
Išplėstas aprašymas 1000pF ±10% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 200V C0G/NP0 RAD