HFZ471MBFERZKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HFZ471MBFERZKR
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 470PF 6KV RADIAL
Duomenų lapai: HFZ471MBFERZKR.pdf
  • Pranešimas
HFZ471MBFERZKR specifikacijos
Dalies numeris HFZ471MBFERZKR Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 470PF 6KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 67322 pcs Duomenų lapas HFZ471MBFERZKR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV)
Tolerancija 470pF Storis (maks.) -
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.492" (12.50mm) Dydis / Matmenys 0.472" Dia (12.00mm)
Serija HFZ RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Gamintojo kodas HFZ471MBFERZKR
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.591" (15.00mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 470pF ±20% 6000V (6kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 470PF 6KV RADIAL