HCU470KBCDRUKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCU470KBCDRUKR
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL
Duomenų lapai: HCU470KBCDRUKR.pdf
  • Pranešimas
HCU470KBCDRUKR specifikacijos
Dalies numeris HCU470KBCDRUKR Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 212590 pcs Duomenų lapas HCU470KBCDRUKR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV)
Tolerancija 47pF Storis (maks.) N750
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm) Dydis / Matmenys 0.315" Dia (8.00mm)
Serija HCU RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Gamintojo kodas HCU470KBCDRUKR
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.433" (11.00mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 47pF ±10% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor N750 Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 47PF 3KV N750 RADIAL