HAE102MBABFGKR
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HAE102MBABFGKR
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 1000PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai: HAE102MBABFGKR.pdf
  • Pranešimas
HAE102MBABFGKR specifikacijos
Dalies numeris HAE102MBABFGKR Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 521445 pcs Duomenų lapas HAE102MBABFGKR.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV)
Tolerancija 1000pF Storis (maks.) -
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.276" Dia (7.00mm)
Serija HAE RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 30 Weeks Gamintojo kodas HAE102MBABFGKR
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) 0.394" (10.00mm)
funkcijos High Voltage Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 1000pF ±20% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 1000PF 1KV RADIAL