D682Z33Y5VL6UJ5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D682Z33Y5VL6UJ5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D682Z33Y5VL6UJ5R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL
Duomenų lapai: 1.D682Z33Y5VL6UJ5R.pdf2.D682Z33Y5VL6UJ5R.pdf
  • Pranešimas
D682Z33Y5VL6UJ5R specifikacijos
Dalies numeris D682Z33Y5VL6UJ5R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1075725 pcs Duomenų lapas 1.D682Z33Y5VL6UJ5R.pdf2.D682Z33Y5VL6UJ5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 500V
Tolerancija 6800pF Storis (maks.) Y5V (F)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS statusas Tape & Box (TB)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 85°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas D682Z33Y5VL6UJ5R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 6800pF -20%, +80% 500V Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) -20%, +80%
apibūdinimas CAP CER 6800PF 500V Y5V RADIAL