D680J25SL0L63L6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D680J25SL0L63L6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D680J25SL0L63L6R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 500V SL RADIAL
Duomenų lapai: 1.D680J25SL0L63L6R.pdf2.D680J25SL0L63L6R.pdf
  • Pranešimas
D680J25SL0L63L6R specifikacijos
Dalies numeris D680J25SL0L63L6R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 68PF 500V SL RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 574714 pcs Duomenų lapas 1.D680J25SL0L63L6R.pdf2.D680J25SL0L63L6R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 500V
Tolerancija 68pF Storis (maks.) SL
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.252" (6.40mm) Dydis / Matmenys 0.256" Dia (6.50mm)
Serija D RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas D680J25SL0L63L6R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 68pF ±5% 500V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
apibūdinimas CAP CER 68PF 500V SL RADIAL