D680G33U2JL65J5R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D680G33U2JL65J5R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D680G33U2JL65J5R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL
Duomenų lapai: 1.D680G33U2JL65J5R.pdf2.D680G33U2JL65J5R.pdf
  • Pranešimas
D680G33U2JL65J5R specifikacijos
Dalies numeris D680G33U2JL65J5R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 518856 pcs Duomenų lapas 1.D680G33U2JL65J5R.pdf2.D680G33U2JL65J5R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 500V
Tolerancija 68pF Storis (maks.) U2J
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.197" (5.00mm) Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas D680G33U2JL65J5R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Formed Leads - Kinked
Išplėstas aprašymas 68pF ±2% 500V Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 68PF 500V U2J RADIAL