D472K33Y5PH6UL2R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D472K33Y5PH6UL2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D472K33Y5PH6UL2R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 1.D472K33Y5PH6UL2R.pdf2.D472K33Y5PH6UL2R.pdf
  • Pranešimas
D472K33Y5PH6UL2R specifikacijos
Dalies numeris D472K33Y5PH6UL2R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1839660 pcs Duomenų lapas 1.D472K33Y5PH6UL2R.pdf2.D472K33Y5PH6UL2R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 4700pF Storis (maks.) Y5P (B)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.098" (2.50mm) Dydis / Matmenys 0.335" Dia (8.50mm)
Serija D RoHS statusas Tape & Box (TB)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas D472K33Y5PH6UL2R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 4700PF 100V Y5P RADIAL