D331K20Y5PH63L6R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D331K20Y5PH63L6R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D331K20Y5PH63L6R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 330PF 100V Y5P RADIAL
Duomenų lapai: 1.D331K20Y5PH63L6R.pdf2.D331K20Y5PH63L6R.pdf
  • Pranešimas
D331K20Y5PH63L6R specifikacijos
Dalies numeris D331K20Y5PH63L6R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 330PF 100V Y5P RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1088066 pcs Duomenų lapas 1.D331K20Y5PH63L6R.pdf2.D331K20Y5PH63L6R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 330pF Storis (maks.) Y5P (B)
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.250" (6.35mm) Dydis / Matmenys 0.197" Dia (5.00mm)
Serija D RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Kiti vardai 1443PH
Darbinė temperatūra -30°C ~ 125°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Gamintojo kodas D331K20Y5PH63L6R Švino stilius -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.157" (3.99mm) funkcijos -
Gedimo greitis Straight Išplėstas aprašymas 330pF ±10% 100V Ceramic Capacitor Y5P (B) Radial, Disc
ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10% apibūdinimas CAP CER 330PF 100V Y5P RADIAL