D271G39U2JH65L2R
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
D271G39U2JH65L2R Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: D271G39U2JH65L2R
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 270PF 100V U2J RADIAL
Duomenų lapai: 1.D271G39U2JH65L2R.pdf2.D271G39U2JH65L2R.pdf
  • Pranešimas
D271G39U2JH65L2R specifikacijos
Dalies numeris D271G39U2JH65L2R Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 270PF 100V U2J RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 412334 pcs Duomenų lapas 1.D271G39U2JH65L2R.pdf2.D271G39U2JH65L2R.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 100V
Tolerancija 270pF Storis (maks.) U2J
Paviršiaus kalno žemės dydis 0.098" (2.50mm) Dydis / Matmenys 0.394" Dia (10.00mm)
Serija D RoHS statusas Bulk
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks Gamintojo kodas D271G39U2JH65L2R
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis Straight
Išplėstas aprašymas 270pF ±2% 100V Ceramic Capacitor U2J Radial, Disc ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±2%
apibūdinimas CAP CER 270PF 100V U2J RADIAL