BFC237675123
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC237675123
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL
Duomenų lapai: BFC237675123.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
800 pcs
  • Pranešimas
BFC237675123 specifikacijos
Dalies numeris BFC237675123 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 30570 pcs Duomenų lapas BFC237675123.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 400V Tolerancija 0.012µF
Nutraukimas PC Pins Paviršiaus kalno žemės dydis 0.394" (10.00mm)
Dydis / Matmenys 0.689" L x 0.276" W (17.50mm x 7.00mm) Serija KP/MMKP 376
RoHS statusas Tape & Reel (TR) Srauto srovė - žemas dažnis High Pulse, DV/DT
Polarizacija Radial Kiti vardai 222237675123
Darbinė temperatūra -55°C ~ 100°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo kodas BFC237675123
Lifetime @ Temp. - Aukštis - sėdi (maks.) 0.728" (18.50mm)
funkcijos - Išplėstas aprašymas 0.012µF ±5% Film Capacitor 400V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial
apibūdinimas CAP FILM 0.012UF 5% 1KVDC RADIAL Dabartinis - nuotėkis 1000V (1kV)