BFC236627124
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BFC236627124
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Duomenų lapai: BFC236627124.pdf
  • Pranešimas
BFC236627124 specifikacijos
Dalies numeris BFC236627124 Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 81143 pcs Duomenų lapas BFC236627124.pdf
Įtampos įvertinimas - DC 63V Tolerancija 0.12µF
Nutraukimas PC Pins Paviršiaus kalno žemės dydis 0.295" (7.50mm)
Dydis / Matmenys 0.413" L x 0.177" W (10.50mm x 4.50mm) Serija MKT366
RoHS statusas Tape & Box (TB) Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose
Polarizacija Radial Kiti vardai 222236627124
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
Gamintojo kodas BFC236627124 Lifetime @ Temp. -
Aukštis - sėdi (maks.) 0.630" (16.00mm) funkcijos -
Išplėstas aprašymas 0.12µF ±5% Film Capacitor 63V 100V Polyester, Metallized Radial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±5%
Dielektrinis diametras Polyester, Metallized apibūdinimas CAP FILM 0.12UF 5% 100VDC RADIAL
Dabartinis - nuotėkis 100V