A391K15C0GF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A391K15C0GF5TAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A391K15C0GF5TAA
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 AXIAL
Duomenų lapai: A391K15C0GF5TAA.pdf
  • Pranešimas
A391K15C0GF5TAA specifikacijos
Dalies numeris A391K15C0GF5TAA Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1531312 pcs Duomenų lapas A391K15C0GF5TAA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 390pF Storis (maks.) C0G, NP0
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.098" Dia x 0.150" L (2.50mm x 3.80mm)
Serija A RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas A391K15C0GF5TAA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 390pF ±10% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±10%
apibūdinimas CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 AXIAL