A334M20X7RF5TAA
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
A334M20X7RF5TAA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A334M20X7RF5TAA
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL
Duomenų lapai: A334M20X7RF5TAA.pdf
  • Pranešimas
A334M20X7RF5TAA specifikacijos
Dalies numeris A334M20X7RF5TAA Gamintojas Vishay BC Components
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 343365 pcs Duomenų lapas A334M20X7RF5TAA.pdf
Įtampos įvertinimas - AC - Įtampa - Įvertinta 50V
Tolerancija 0.33µF Storis (maks.) X7R
Paviršiaus kalno žemės dydis - Dydis / Matmenys 0.118" Dia x 0.197" L (3.00mm x 5.00mm)
Serija A RoHS statusas Tape & Reel (TR)
Srauto srovė - žemas dažnis General Purpose Reitingai -
Polarizacija Axial Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks Gamintojo kodas A334M20X7RF5TAA
Švino stilius - Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos - Gedimo greitis -
Išplėstas aprašymas 0.33µF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R Axial ESR (ekvivalentiškas serijos pasipriešinimas) ±20%
apibūdinimas CAP CER 0.33UF 50V X7R AXIAL