564RY5SJM302EJ332M
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RY5SJM302EJ332M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 3300PF 3KV Y5S RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RY5SJM302EJ332M specifikacijos
Dalies numeris 564RY5SJM302EJ332M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 3300PF 3KV Y5S RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 121118 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 3000V (3kV) Tolerancija ±20%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas Y5S
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 564R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 3300pF ±20% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor Y5S Radial, Disc
Talpa 3300pF Programos General Purpose