564RC0GAJ602EF8R0D
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 564RC0GAJ602EF8R0D
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 8PF 6KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
564RC0GAJ602EF8R0D specifikacijos
Dalies numeris 564RC0GAJ602EF8R0D Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 8PF 6KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 166622 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 6000V (6kV) Tolerancija ±0.5pF
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -25°C ~ 105°C
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 8pF ±0.5pF 6000V (6kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 8pF Programos General Purpose