562RX5RBA501EF222M
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RX5RBA501EF222M
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 2200PF 500V X5R RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RX5RBA501EF222M specifikacijos
Dalies numeris 562RX5RBA501EF222M Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 2200PF 500V X5R RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 185233 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 500V Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas X5R
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2200pF ±10% 500V Ceramic Capacitor X5R Radial, Disc
Talpa 2200pF Programos General Purpose