562RJE102AF502MC27
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 562RJE102AF502MC27
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 5000PF 1KV RADIAL
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
562RJE102AF502MC27 specifikacijos
Dalies numeris 562RJE102AF502MC27 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 5000PF 1KV RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 173835 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±10%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas -
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 562R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5000pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc
Talpa 5000pF Programos General Purpose