561R10TCCV56
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 561R10TCCV56
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 5.6PF 1KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: 561R10TCCV56.pdf
  • Pranešimas
561R10TCCV56 specifikacijos
Dalies numeris 561R10TCCV56 Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 5.6PF 1KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 191988 pcs Duomenų lapas 561R10TCCV56.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±0.5pF
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys 0.252" Dia (6.40mm) Serija Cera-Mite 561R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" 0.252" (6.40mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) 0.377" (9.58mm) funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 5.6pF ±0.5pF 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 5.6pF Programos General Purpose