561R10TCCQ62BA
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 561R10TCCQ62BA
Gamintojas / Gamintojas: Angstrohm / Vishay
Prekės aprašymas CAP CER 62PF 1KV NP0 RADIAL
Duomenų lapai: 561R10TCCQ62BA.pdf
  • Pranešimas
561R10TCCQ62BA specifikacijos
Dalies numeris 561R10TCCQ62BA Gamintojas Angstrohm / Vishay
apibūdinimas CAP CER 62PF 1KV NP0 RADIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 158064 pcs Duomenų lapas 561R10TCCQ62BA.pdf
Įtampa - Įvertinta 1000V (1kV) Tolerancija ±5%
Storis (maks.) - Temperatūros koeficientas C0G, NP0
Dydis / Matmenys - Serija Cera-Mite 561R
Reitingai - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Radial, Disc Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 40 Weeks Švino stilius Straight
"Lead Spacing" - "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos Low Dissipation Factor
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 62pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial, Disc
Talpa 62pF Programos General Purpose