C150N50Z4
AnarenAnaren
C150N50Z4 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: C150N50Z4
Gamintojas / Gamintojas: Anaren
Prekės aprašymas TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD
Duomenų lapai: C150N50Z4.pdf
  • Pranešimas
C150N50Z4 specifikacijos
Dalies numeris C150N50Z4 Gamintojas Anaren
apibūdinimas TERMINATION 10W 3GHZ 50 OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 38545 pcs Duomenų lapas C150N50Z4.pdf
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Serija -
Antriniai atributai 150W RF tipas GSM, DCS, PCS
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, No Lead
Kiti vardai 1173-1076-2 Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Funkcija Termination Dažnumas 0Hz ~ 3GHz
Išsamus aprašymas RF IC Termination GSM, DCS, PCS 0Hz ~ 3GHz 150W SMD
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
C150PC
C150PC
Gamintojai: Powerex, Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 1300V TO-94
Sandelyje: 1291 pcs
parsisiųsti: C150PC.pdf
RFQ
-C150E
-C150E
Gamintojai: Powerex Inc.
apibūdinimas: THYRISTOR 500V 70A STUD TO-94
Sandelyje: 4587 pcs
parsisiųsti:
RFQ
C150B
C150B
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 200V TO-94
parsisiųsti:
C150M
C150M
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 600V TO-94
parsisiųsti: C150M.pdf
C150PB
C150PB
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 1200V TO-94
parsisiųsti: C150PB.pdf
C150S
C150S
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 700V TO-94
parsisiųsti: C150S.pdf
C150PA
C150PA
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 1100V TO-94
parsisiųsti: C150PA.pdf
C150S03
C150S03
Gamintojai: Sanken Electric Co., Ltd.
apibūdinimas: CONFIG DC PWR MOD 3.3V(3.2-3.3V)
parsisiųsti: C150S03.pdf
C150P
C150P
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 1000V TO-94
parsisiųsti: C150P.pdf
C150N
C150N
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 800V TO-94
parsisiųsti: C150N.pdf
C150C
C150C
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 300V TO-94
C150D
C150D
apibūdinimas: THYRISTOR SCR 70A 400V TO-94
Pramonės naujienos
Arduino rytoj vyks „Covid-19“ konferencija
Ja galės naudotis visi, kurie projekto metu naudojasi „Arduino“ suderinamais prietaisais, skirtai...
„Raytheon“ laimėjo „Space Force OCX“ sutartį pakeisti IBM rinkinį „GPS III“
500W PSU jūrinėms apkrovoms
Maitinamas iš vardinio 24 V paskirstyto maitinimo šaltinio (diapazonas nuo 18 iki 36 V). ENMA500D2...
„Melexis“ pristato salės efekto jutiklį, skirtą elektriniam vairavimui
Darbinė temperatūra yra nuo -40 ° C℃  ir 160 ℃, įmonė tvirtina, kad įrenginyje derinamas au...
„Nasa“ apdovanojo komercinio krovinio kontraktą už Mėnulio vartus į „SpaceX“
Pagal „Gateway Logistics Services“ sutarties sąlygas „SpaceX“ turės pristatyti kritiškai susl...
Patvirtinta „Covid-19“ 3D spausdinimo kaukė - tik MJF spausdintuvams, failai galimi
„Toshiba“ pristato du 80 V N kanalo maitinimo blokus