A500N50X4
AnarenAnaren
Anaren
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A500N50X4
Gamintojas / Gamintojas: Anaren
Prekės aprašymas RF ATTENUATOR 50OHM
Duomenų lapai: A500N50X4.pdf
  • Pranešimas
A500N50X4 specifikacijos
Dalies numeris A500N50X4 Gamintojas Anaren
apibūdinimas RF ATTENUATOR 50OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 22817 pcs Duomenų lapas A500N50X4.pdf
Serija - Galia (vatais) 500W
Pakuotė Bag Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Dažnių diapazonas 0Hz ~ 1.7GHz Išsamus aprašymas RF Attenuator 0Hz ~ 1.7GHz 50 Ohms 500W Nonstandard SMD