A4B50X1A
AnarenAnaren
Anaren
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A4B50X1A
Gamintojas / Gamintojas: Anaren
Prekės aprašymas RF ATTENUATOR 50OHM
Duomenų lapai: A4B50X1A.pdf
  • Pranešimas
A4B50X1A specifikacijos
Dalies numeris A4B50X1A Gamintojas Anaren
apibūdinimas RF ATTENUATOR 50OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 65610 pcs Duomenų lapas A4B50X1A.pdf
Serija - Galia (vatais) 4W
Pakuotė Bag Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Dažnių diapazonas 0Hz ~ 6GHz Išsamus aprašymas RF Attenuator 0Hz ~ 6GHz 50 Ohms 4W Nonstandard SMD