A40B50X1A
AnarenAnaren
Anaren
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A40B50X1A
Gamintojas / Gamintojas: Anaren
Prekės aprašymas RF ATTENUATOR 50OHM
Duomenų lapai: A40B50X1A.pdf
  • Pranešimas
A40B50X1A specifikacijos
Dalies numeris A40B50X1A Gamintojas Anaren
apibūdinimas RF ATTENUATOR 50OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39338 pcs Duomenų lapas A40B50X1A.pdf
Serija - Galia (vatais) 40W
Pakuotė Bag Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Dažnių diapazonas 0Hz ~ 3GHz Išsamus aprašymas RF Attenuator 0Hz ~ 3GHz 50 Ohms 40W Nonstandard SMD