A15N50X4
AnarenAnaren
Anaren
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: A15N50X4
Gamintojas / Gamintojas: Anaren
Prekės aprašymas RF ATTENUATOR 50OHM
Duomenų lapai: A15N50X4.pdf
  • Pranešimas
A15N50X4 specifikacijos
Dalies numeris A15N50X4 Gamintojas Anaren
apibūdinimas RF ATTENUATOR 50OHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 74828 pcs Duomenų lapas A15N50X4.pdf
Serija - Galia (vatais) 15W
Pakuotė Bag Paketas / dėžutė Nonstandard SMD
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 5 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Varža 50 Ohms
Dažnių diapazonas 0Hz ~ 4.5GHz Išsamus aprašymas RF Attenuator 0Hz ~ 4.5GHz 50 Ohms 15W Nonstandard SMD
Švelninimo vertė -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
A15P-5
A15P-5
Gamintojai: XP Power
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 1500V 1W