BLF8G27LS-100J
AmpleonAmpleon
BLF8G27LS-100J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF8G27LS-100J
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B
Duomenų lapai: BLF8G27LS-100J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BLF8G27LS-100J specifikacijos
Dalies numeris BLF8G27LS-100J Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 17DB SOT502B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1787 pcs Duomenų lapas BLF8G27LS-100J.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT502B
Serija - Maitinimas - išvestis 25W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-502B
Kiti vardai 568-12789-2
BLF8G27LS-100J-ND
Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 17dB
Dažnumas 2.5GHz ~ 2.7GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 900mA 2.5GHz ~ 2.7GHz 17dB 25W SOT502B
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 900mA