BLF8G20LS-200V
AmpleonAmpleon
Ampleon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF8G20LS-200V
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET
Duomenų lapai: BLF8G20LS-200V.pdf
  • Pranešimas
BLF8G20LS-200V specifikacijos
Dalies numeris BLF8G20LS-200V Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5690 pcs Duomenų lapas BLF8G20LS-200V.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas LDMOST
Serija - Maitinimas - išvestis 200W
Paketas / dėžutė SOT-1120B Kiti vardai 934066525134
Triukšmo pav - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 17.5dB
Dažnumas 1.8GHz ~ 2GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 1.6A 1.8GHz ~ 2GHz 17.5dB 200W LDMOST
Dabartinis įvertinimas 4.2µA Dabartinis testas 1.6A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BLF8G20LS-140GVQ
BLF8G20LS-140GVQ
Gamintojai: Ampleon
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1244B
Sandelyje: 5334 pcs
parsisiųsti: BLF8G20LS-140GVQ.pdf
RFQ
BLF8G20LS-220U
BLF8G20LS-220U
Gamintojai: Ampleon
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 18.9DB SOT502B
Sandelyje: 1309 pcs
parsisiųsti: BLF8G20LS-220U.pdf
RFQ
BLF8G20LS-200V,112
BLF8G20LS-200V,112
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 17DB SOT1120B
parsisiųsti: BLF8G20LS-200V,112.pdf
BLF8G20LS-160VU
BLF8G20LS-160VU
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 20DB SOT1239B
parsisiųsti: BLF8G20LS-160VU.pdf
BLF8G20LS-200V,118
BLF8G20LS-200V,118