BLF2425M6LS180P:11
AmpleonAmpleon
Ampleon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF2425M6LS180P:11
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B
Duomenų lapai: BLF2425M6LS180P:11.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 641 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 641 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
BLF2425M6LS180P:11 specifikacijos
Dalies numeris BLF2425M6LS180P:11 Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 13.3DB SOT539B "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 641 pcs Duomenų lapas BLF2425M6LS180P:11.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas SOT539B
Serija - Maitinimas - išvestis 180W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT539B
Kiti vardai 934066105118 Triukšmo pav -
Pasiekti 13.3dB Dažnumas 2.45GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 10mA 2.45GHz 13.3dB 180W SOT539B Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 10mA Bazinės dalies numeris BLF2425
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BLF2324M8LS200PJ
BLF2324M8LS200PJ
Gamintojai: Ampleon
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 17.2DB SOT539B
Sandelyje: 644 pcs
parsisiųsti: BLF2324M8LS200PJ.pdf
RFQ
BLF2425M7L140,118
BLF2425M7L140,118
Gamintojai: Ampleon
apibūdinimas: RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502A
Sandelyje: 872 pcs
parsisiųsti: BLF2425M7L140,118.pdf
RFQ
BLF242,112
BLF242,112
apibūdinimas: RF FET NCHA 65V 16DB SOT123A