BLF0910H9LS600U
AmpleonAmpleon
BLF0910H9LS600U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLF0910H9LS600U
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas BLF0910H9LS600/SOT502/TRAY
Duomenų lapai: BLF0910H9LS600U.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 581 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 581 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
60 pcs
  • Pranešimas
BLF0910H9LS600U specifikacijos
Dalies numeris BLF0910H9LS600U Gamintojas Ampleon
Galimas kiekis 581 pcs Duomenų lapas BLF0910H9LS600U.pdf
Įtampa - bandymas 50V Įtampa - Įvertinta 108V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT502B
Serija - Maitinimas - išvestis 600W
Paketas / dėžutė SOT-502B Kiti vardai 1603-1161
BLF0910H9LS600U-ND
Triukšmo pav - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 26 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 18.6dB
Dažnumas 900MHz ~ 930MHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 50V 90mA 900MHz ~ 930MHz 18.6dB 600W SOT502B
Dabartinis įvertinimas 2.8µA Dabartinis testas 90mA