BLC9G27LS-150AVZ
AmpleonAmpleon
BLC9G27LS-150AVZ Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLC9G27LS-150AVZ
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751
Duomenų lapai: BLC9G27LS-150AVZ.pdf
  • Pranešimas
BLC9G27LS-150AVZ specifikacijos
Dalies numeris BLC9G27LS-150AVZ Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 15DB SOT12751 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6030 pcs Duomenų lapas BLC9G27LS-150AVZ.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas DFM6
Serija - Maitinimas - išvestis 150W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė SOT1275-1
Kiti vardai 568-12821
BLC9G27LS-150AVZ-ND
Triukšmo pav -
Pasiekti 15dB Dažnumas 2.5GHz ~ 2.69GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 400mA 2.5GHz ~ 2.69GHz 15dB 150W DFM6 Dabartinis įvertinimas -
Dabartinis testas 400mA