BLC9G22LS-160VTY
AmpleonAmpleon
Ampleon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLC9G22LS-160VTY
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3
Duomenų lapai: BLC9G22LS-160VTY.pdf
  • Pranešimas
BLC9G22LS-160VTY specifikacijos
Dalies numeris BLC9G22LS-160VTY Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF MOSFET LDMOS 28V SOT1271-3 "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 1288 pcs Duomenų lapas BLC9G22LS-160VTY.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS Tiekėjo prietaisų paketas SOT-1271-3
Serija - Maitinimas - išvestis 35W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-1271-3
Kiti vardai 934960066518 Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
Pasiekti 18.4dB Dažnumas 2.11GHz ~ 2.2GHz
Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS 28V 864mA 2.11GHz ~ 2.2GHz 18.4dB 35W SOT-1271-3 Dabartinis įvertinimas 2.8µA
Dabartinis testas 864mA