BLC8G24LS-241AVY
AmpleonAmpleon
BLC8G24LS-241AVY Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLC8G24LS-241AVY
Gamintojas / Gamintojas: Ampleon
Prekės aprašymas RF FET LDMOS 65V 14.5DB SOT12521
Duomenų lapai: BLC8G24LS-241AVY.pdf
  • Pranešimas
BLC8G24LS-241AVY specifikacijos
Dalies numeris BLC8G24LS-241AVY Gamintojas Ampleon
apibūdinimas RF FET LDMOS 65V 14.5DB SOT12521 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1468 pcs Duomenų lapas BLC8G24LS-241AVY.pdf
Įtampa - bandymas 28V Įtampa - Įvertinta 65V
Tranzistoriaus tipas LDMOS (Dual), Common Source Tiekėjo prietaisų paketas DFM8
Serija - Maitinimas - išvestis 56W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė SOT-1252-1
Kiti vardai 934069537518 Triukšmo pav -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Pasiekti 14.5dB
Dažnumas 2.3GHz ~ 2.4GHz Išsamus aprašymas RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 500mA 2.3GHz ~ 2.4GHz 14.5dB 56W DFM8
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis testas 500mA