ESLM11200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ESLM11200
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CONN TERM BLK 11POS 5.08MM R/A
Duomenų lapai: ESLM11200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ESLM11200 specifikacijos
Dalies numeris ESLM11200 Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas CONN TERM BLK 11POS 5.08MM R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 56817 pcs Duomenų lapas ESLM11200.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 14-30 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.5 Nm (4.4 Lb-In)
Serija ESLM Sraigtinis sriegis -
Varžtų medžiaga - dengimas Copper Alloy - Nickel Plated Pozicijos per lygį 11
Pikis 0.200" (5.08mm) Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra -40°C ~ 110°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Horizontal with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 11 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Dabartinis 13.5A Kontaktinė medžiaga - dengimas Copper Alloy - Tin Plated