ELVM10300
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELVM10300
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CONN TERM BLK 10POS 3.81MM ANGLE
Duomenų lapai: ELVM10300.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ELVM10300 specifikacijos
Dalies numeris ELVM10300 Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas CONN TERM BLK 10POS 3.81MM ANGLE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 35412 pcs Duomenų lapas ELVM10300.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 16-28 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.25 Nm (2.2 Lb-In)
Serija ELVM Sraigtinis sriegis -
Varžtų medžiaga - dengimas Copper Alloy - Nickel Plated Pozicijos per lygį 10
Pikis 0.150" (3.81mm) Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra 125°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Angled Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
funkcijos - Išsamus aprašymas 10 Position Wire to Board Terminal Block Angled 0.150" (3.81mm) Through Hole
Dabartinis 12A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass - Tin Plated