ELVD38100
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELVD38100
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas TERM BLOCK HDR 38POS 3.81MM
Duomenų lapai: ELVD38100.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ELVD38100 specifikacijos
Dalies numeris ELVD38100 Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas TERM BLOCK HDR 38POS 3.81MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 16178 pcs Duomenų lapas ELVD38100.pdf
Vielos juostos ilgis - Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² -
Wire Gauge arba diapazonas - AWG - Įtampa - UL 300V
Įveskite Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) Sukimo momentas - varžtas -
Nutraukimo stilius Solder Serija ELVD
Sraigtinis dydis - Pozicijos per lygį 19
Kištuko vielos įvedimas - Pikis 0.150" (3.81mm)
Pakuotė Tray Darbinė temperatūra 125°C
Pozicijų skaičius 38 Lygių skaičius 2
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Izoliacijos aukštis 0.890" (22.61mm)
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyamide (PA46), Nylon 4/6
Antraštės orientacija 90°, Right Angle funkcijos -
Išsamus aprašymas 38 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.150" (3.81mm) 90°, Right Angle Through Hole Dabartinis - UL 12A
Dabartinis - IEC - Susisiekite su lyno ilgiu 0.138" (3.50mm)