ELM119200
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ELM119200
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CONN TERM BLK 11POS 5.08MM VERT
Duomenų lapai: ELM119200.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ELM119200 specifikacijos
Dalies numeris ELM119200 Gamintojas Amphenol Pcd
apibūdinimas CONN TERM BLK 11POS 5.08MM VERT "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 21748 pcs Duomenų lapas ELM119200.pdf
Laidų nutraukimas Screw - Rising Cage Clamp Vielos matuoklis 12-28 AWG
Įtampa 300V Sukimo momentas - varžtas 0.79 Nm (7.0 Lb-In)
Serija ELM Sraigtinis sriegis -
Varžtų medžiaga - dengimas Copper Alloy - Nickel Plated Pozicijos per lygį 11
Pikis 0.200" (5.08mm) Pakuotė Tray
Darbinė temperatūra 105°C Lygių skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Susitraukimo orientacija Vertical with Board Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
funkcijos Interlocking (Side) Išsamus aprašymas 11 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
Dabartinis 10A Kontaktinė medžiaga - dengimas Brass - Tin Plated