BLL1BSK08039XW
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BLL1BSK08039XW
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CONN BACKSHELL BAND SZ 8 OLIVE
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
BLL1BSK08039XW specifikacijos
Dalies numeris BLL1BSK08039XW Gamintojas Amphenol Pcd
Galimas kiekis 5078 pcs Duomenų lapas
Įveskite Backshell, Banding Sriegio dydis -
Ekranavimas Shielded "Shell Size" - Įterpti 8
Serija AlumaLight Dengimas Cadmium
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Medžiaga Aluminum Alloy "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Apsauga nuo įsilaužimo - Apima 1 pc - 1 Backshell
Naudoti su / susijusiais produktais MIL-DTL-38999 Series I, II funkcijos Self Locking
Skersmuo - išorėje 0.803" (20.40mm) Išsamus aprašymas Olive Drab Connector Backshell, Banding 8
Spalva Olive Drab Kabelių atidarymas 0.252" (6.40mm)