ATD1FL4110R
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ATD1FL4110R
Gamintojas / Gamintojas: Amphenol Pcd
Prekės aprašymas CONN TERM BLK DISCONN 10-20AWG
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
ATD1FL4110R specifikacijos
Dalies numeris ATD1FL4110R Gamintojas Amphenol Pcd
Galimas kiekis 6273 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis arba diapazonas - mm² 0.5-4mm² Wire Gauge arba diapazonas - AWG 10-20 AWG
Įtampa - UL 110V Įtampa - IEC 500V
Įveskite Disconnect, Feed Through Nutraukimo stilius Screw
Terminalas - plotis 8.0mm Nuimimo ilgis 10mm
Serija ATD Pozicijų skaičius 4
Lygių skaičius 2; Connected Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Medžiaga - izoliacija Polyamide (PA66), Nylon 6/6
Saugiklių tipas 5mm x 20mm, 5mm x 25mm funkcijos LED
Atjunkite tipą Fuse, Lever Išsamus aprašymas Terminal Block Connector 4 Position Disconnect, Feed Through Red 10-20 AWG